اتوبار بلوار ارتش – باربری بلوار ارتش

اتوبار بلوار ارتش – باربری بلوار ارتش با سابقه طولانی در منطقه بلوار ارتش و با اشراف کامل بر تهران و بلوار ارتش یکی از معتبرترین باربری و اتوبار های تهران میباشد.

باربری بلوار ارتش یک اتوبار خوش نام در دل مردم میباشد و این مطمعنا یک شعار نیست بلکه با کار و تلاش فراوان بدست امده است.این اتوبار زیر مجموعه شرکت بزرگ حمل و نقل تهران بار میباشد.تهران بار یکی از بزرگترین اتوبار های تهران میباشد.

اتوبار بلوار ارتش و باربری بلوار ارتش از جمله خدماتی که به مردم شریف تهران و منطقه بلوار ارتش اراعه میدهد: اسباب کشی منزل ، جابجایی بار ، بسته بندی وسایل ، اثاث کشی منزل ، حمل بار بین شهری ، کارتن اسباب کشی ، حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان و بلعکس میباشد.

ویژگی های بارزی که اتوبار بلوار ارتش و باربری بلوار ارتش را نسبت به بقیه باربری – اتوبار ها متمایز میکند عبارتند از:

کارکنان خبره و متخصص

باربری بلوار ارتش دارای افراد و کارکنان متخصص و چیره دست در زمینه اسباب کشی منزل ، بسته بندی وسایل منزل ، اثاث کشی منزل ، حمل بار بین شهری ، کارتن اسباب کشی ،حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان و جابجایی بار میباشد. پروسه طولانی و خسته کنندی جابجایی بار و بسته بندی را در مدت زمان بسیار کوتاهی برای شما عزیزان انجام میدهد.

نحوه انجام اسباب کشی و جابجایی بار

اتوبار بلوار ارتش در مرحله اول وسایل ، اسباب و اثاثیه شما را اعم از بزرگ ، کوچک و شکستنی بودن ، آنها را به صورت تخصصی با کارتن های مخصوص بسته بندی کرده.در مرحله بعد توسط کارگران زبده و چیره دست و نه کارگران عادی که هیچگونه تجربه ایی در این زمینه ندارند جابجا میشوند و با توجه به نوع بار شما خودرو مناسب تدارک دیده و اسباب ، اثاثیه و اساس شما در آنها با نهایت دقت جایگزاری می شود.

در مرحله آخر بار شما با دقت فراوارن و نهایت سرعت به محل منتقل میشود. نکته قابل توجه این است که تمام بارهای جابجا شده توسط اتوبار بلوار ارتش – باربری بلوار ارتش دارای بیمه نامه و بارنامه میباشند تا شما با خیال آسوده اسباب کشی ، بسته بندی و جابجایی بار خود را به اتوبار تهران ، باربری تهران بسپارید.

فقط کافیه تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن بار شما توسط اتوبار تهرانباربری تهران و اتوبار بلوار ارتشباربری بلوار ارتش به مقصد ارسال شود.فاصله ما با شما فقط یک تماس تلفنی است.

۰۲۱ ۴۴۳۱۱۲۱۸     ۰۲۱ ۴۴۳۶۵۷۴۰

۰۲۱ ۸۸۰۱۵۷۰۶      ۰۲۱ ۲۲۸۹۸۶۶۹

۰۲۱ ۸۸۰۱۸۷۰۹      ۰۲۱ ۸۸۳۷۲۴۲

 

خدمات باربری و اتوبار بلوار ارتش

  •  بسته‌های مخصوص حمل تخت خواب و رخت خواب و کارتنهای مخصوص حمل لباس
  •  بسته بندی کاملا حرفه ای در اتوبار بلوار ارتش به سبک کشورهای اروپایی ( استرج رپ ، بابل رپ ) با استفاده از کارتن‌های مخصوص و استاندارد بصورت حرفه ایی
  • باربری و اتوبار بلوار ارتش دارای بیمه‌ی کالا وخدمات اراعه داه شده میباشد.
  • جابجایی کالا و اسباب و اثاثیه بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
  • باربری بلوار ارتش دارای کارکنان کاملا آموزش دیده و  حرفه ای در رابطه با بسته بندی و جابجایی کالا
  • باربری و اتوبار بلوار ارتش خدمات خود را بصورت 24 ساعته در هفت روز هفته ارائه می نماید.

 

اتوبار در بلوار ارتشباربری در بلوار ارتش, اتوبار بلوار ارتش, باربری بلوار ارتش , با ۳۰ در صد تخفیف تهران بار-باربری تهران اتوبار-۴۴۳۶۵۷۴۰-۸۸۳۷۲۴۲۹-۲۲۸۹۸۶۶۹ ,اتوبار محدوده بلوار ارتش, باربری محدوده بلوار ارتش ,اتوبار منطقه بلوار ارتش, باربری منطقه بلوار ارتش, باربری,حمل بار شرکت,حمل بار ادارات,حمل بار شرکت در بلوار ارتش,حمل بار ادارات در بلوار ارتش,حمل بار با نرخ اتحادیه ,اثاث کشی در بلوار ارتش,اسباب کشی در بلوار ارتش, اسباب کشی منزل, اثاث کشی منزل, حمل و نقل , اسباب کشی منزل در بلوار ارتش,بهترین اتوبار تهران.