خدمات بسته بندی بار

خدمات بسته بندی بار و بسته بندی اثاثیه منزل حتی توسط بهترین باربری تهران هم مسئله بسیار حساس و پیچیده ایست، از این رو تهرانبار هنگام جابجایی اثاثیه منزل ضمن ۳۰ درصد تخفیف پیشنهاد می کند مشتریان عزیز از خدمات بسته بندی تهران بار استفاده کنند تا ضمن ارتقا سطح کیفی جابجایی اثاثیه منزل ، این کار با سرعت و کیفیت بالایی انجام شود.

چرا باید وسایل منزل را بسته بندی کنیم؟

بسته بندی وسایل یکی از مهمترین فاکتور های اسباب کشی با کیفیت می باشد که اگر بدرستی صورت گیرد در حین حمل و جابجایی دچار مشکل و خسارت نخواهید شد.

ما در اتوبار تهران بار بسته بندی را به سبک کشور های اروپایی ، بابل رپ و استرچ رپ خواهیم نمود تا یک اسباب کشی بدون دغدغه را برایتان به عمل آوریم.

ما تمامی وسایل منزل و شرکت شما را با فوم ، وکیوم ، کارتن های رگال دار ، سلفون و چسپ بسته بندی و بعد از این عمل بنا به تصمیم شما برای مقصد نهایی ، بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان می رسانیم.

شرکت بسته بندی وسایل منزل

اگر بسته بندی وسایل به سبکی درست صورت بگیرد حتما در حین اسباب کشی دچار هیچگونه مشکلی نخواهید شد و برای این کار وسایل منزل شما، ما افرادی را اعزام می کنیم که تخصص آنها بسته بندی لوزام منزل می باشد ، پس اگر می خواهید اسباب کشی کنید این کار را بدست ما سپرده و نگران هیچ چیز نباشید.

از وسایل آشپرخانه تا اتاق خواب ها ، مبلمان ، سرویس چینی و … را برایتان بسته بندی خواهیم نمود.

بسته بندی با وکیوم های 200 متری

برای این عمل از وکیوم های 200 متری استفاده می کنیم که برای بسته بندی مبلمان و ویترین ها و وسایل برقی آشپزخانه استفاده می کنیم.

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و محل کار

بسته بندی اثاثیه ضروری ترین اقدامی است که باید برای اسباب کشی و جابجایی انجام داد. 

بسته بندی اثاثیه می تواند شامل اثاثیه اداری و اثاثیه منزل باشد.

شیوه بسته بندی اثاثیه بسته به نوع اثاثیه و لوازم متفاوت است همچنین نوع تجهیزاتی که به کار می رود نیز به نوع اثاثیه مرتبط است، برای این کار باید از متدهای مناسب و اصولی استفاده کرد.

بسته بندی اثاثیه به صورت مناسب و حرفه ای می تواند کار اسباب کشی و چیدمان وسایل را بسیار آسان نماید، در هر صورت اگر قصد اسباب کشی داشت باشید حال این اسباب کشی چه از محل کار شما باشد یا منزل، بسته بندی اثاثیه قدم بسیار مهمی است که هرگز نباید نادیده گرفته شود و یا در آن سهل انگاری کرد.

اهمیت بسته بندی اثاثیه در جابجایی

اهمیت بسته بندی اثاثیه به جهت سهولت در کار جابجایی ، تسریع زمان اثاث کشی ، نظم ، آراستگی ، پرهیز از شلوغی می باشد.

برای اینکه کار اسباب کشی تان را ساده تر و آسان تر نمایید سعی کنید تمامی وسایل و لوازم منزل و یا محل کارتان را بسته بندی کنید. 

زمانی که اثاثیه شما داخل کارتنها و جعبه های مناسب بسته بندی شده باشد آرامش بیشتری برای جابجایی پیدا می کنید زیرا وجود انواع وسیله و اثاثیه به صورت باز و پخش شده می تواند باعث ایجاد استرس و نگرانی در فرد شود.

بسته بندی اثاثیه باید پیش از شروع اسباب کشی انجام شده باشد. بسته بندی اثاثیه زودهنگام از بروز استرس و نگرانی و عجله پیشگیری می کند.

عجله کردن در کار اثاث کشی همیشه می تواند کار را خراب کند و مشکلاتی را در جابجایی پیش بیاورد.

بلند کردن بسته بندی اثاثیه خیلی راحت تر از وسایل بدون بسته بندی است، همچنین چیدمان و بارگیری بسته بندی ها داخل ماشین حمل بار نیز به آسانی انجام می شود. زمانی که اثاثیه به خوبی بسته بندی شده باشد به راحتی می توان آنها را کنار هم داخل ماشین اسباب کشی جای داد.

اهمیت بسته بندی اثاثیه در محافظت از آنها نیز بسیار مهم است، یک بسته بندی مناسب و اصولی می تواند از آسیب و خسارت های احتمالی پیشگیری نماید. بسته بندی تنها شامل وسایل حساس و شکستنی نیست بلکه یک اسباب کشی آسان و ایده آل زمانی حاصل می شود که ما کلیه اقلام ریز و درشت اعم از شکستنی ها ، مبلمان ، وسایل برقی ، لباس ، رختخواب و کلیه لوازم را بسته بندی کرده باشیم. سرعت ، نظم و دقت بالا در اسباب کشی و چیدمان نکته ای با اهمیت است که حساسیت بسته بندی را دو چندان می نماید.

بسته بندی اثاثیه منزل

ترجیحا از چند هفته قبل از اثاث کشی شروع به جمع آوری اثاثیه منزل خود و بسته بندی آنها نمایید. در ابتدا می توانید از لوازم غیر ضروری که نیاز چندانی به آنها ندارید شروع نمایید. به طور مثال لوازم تزئینی داخل بوفه ها و اشیای زینتی برای این کار مناسب هستند. اگر زمان کافی برای اثاث کشی دارید با خیال آسوده از لوازم غیر ضروری شروع کنید و تا رسیدن به روز اثاث کشی دیگر وسایل خود را نیز بسته بندی نمایید.

ظروف چینی و کریستال ، مجسمه ها ، اشیای زینتی و گرانقیمت ، شیشه میزهای عسلی و میز نهار خوری ، آینه ، انواع قاب ها و تابلوها ، لوازم برقی و دیگر وسایل حساس و شکستنی را با تهیه تعدادی کارتن در حجم و اندازه های متفاوت بسته بندی نمایید. دقت کنید کارتنی که برای بسته بندی اثاثیه شکستنی به کار می برید باید از مقاومت خوبی برخوردار باشد.

بسته بندی اثاثیه اداری

قصد دارید محل کار شرکت خود را تغییر دهید؟ پس به یک بسته بندی مناسب برای لوازم شرکت و محل کارتان دارید.

برای اثاث کشی محل کارتان یک برنامه ریزی مناسب داشته باشید.

شلوغی و به هم ریختگی همیشه باعث کاهش سرعت اسباب کشی و سردرگمی افراد می شود. برای پرهیز از این مشکلات بسته بندی اثاثیه اداری اهمیت زیادی دارد. کارکنان و کارمندان خود را از هفته ها قبل از اثاث کشی مطلع نمایید. از آنها بخواهید وسایل دفتر کارشان مثل پرونده ها و سایر لوازمی که در اتاق کارشان وجود دارد را به خوبی و در کمال نظم و ترتیب بسته بندی نمایند. برای اینکار تعدادی کارتن مناسب بسته بندی اثاثیه در اختیارشان قرار دهید. روی کارتن ها حتما بنویسید که مربوط به دفتر کار کدام یک از کارمندان است. لوازم آبدارخانه را نیز جداگانه در کارتن های مناسب بسته بندی کنید. می توانید از کاغذهای باطله که دیگر به آنها نیاز ندارید در لابلای وسایل استفاده کنید.

وسایل اضافی , پرونده هایی که دیگر به آنها نیاز ندارید و دیگر لوازم از کار افتاده را نیز دور بریزید.

وسایل سنگین و گرانقیمت یکی از مهم ترین مشکلات در اسباب کشی منزل یا محل کار بسته بندی اثاثیه و  لوازم سنگین و گرانقیمت است.

در منزل هر یک از ما ممکن است وسایل سنگینی مثل ، ساید بای ساید ، پیانو ، گاو صندوق، تردمیل ، میز بیلیارد ، میز نهار خوری شیشه ای، کمد و بوفه ، مبلمان استیل ، وجود داشته باشد، برای بسته بندی این گونه وسایل نیز باید فکری کرد.

اگر به خوبی این وسایل را بسته بندی نکنیم ممکن است در حین جابجایی بار آسیب های جدی به آنها وارد شود یا با وارد شدن خراش از زیبایی آنها کاسته شود.

تجهیزات مورد نیاز بسته بندی بار

تجهیزات به ما کمک می کند بسته بندی را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. از مهم ترین تجهیزات می توان به کارتن اشاره کرد. اتوبار و باربری تهران بار به عنوان یک شرکت باربری پیشرو در ارائه لوازم بسته بندی در بسته بندی اثاثیه شما از تجهیزات زیر استفاده می کند و وسایل منزل و محل کار شما را به بهترین شکل وکیوم نموده و آماده حمل می نماید.

  • کارتن 5 لایه برای بسته بندی ظروف چینی و کریستال و انواع شکستنی ها
  • کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس
  • ساک رختخواب
  • وکیوم 200 متری شامل بابل رپ (فوم ضربه گیر) – استرچ رپ (سلفون) – چسب پهن
  • وکیوم 20 متری شامل بابل رپ (فوم ضربه گیر) – استرچ رپ (سلفون) – چسب پهن
  • پلاستیک حباب دار

از مهم ترین تجهیزات بسته بندی اثاثیه در اتوبار تهران بار است.

اگر نمی دانید برای بسته بندی اثاثیه شکستنی و حساس و سایر لوازم از چه نوع بسته بندی استفاده کنید می توانید با شرکت های باربری مشورت کنید و  این لوازم را از شرکت های باربری تهیه نمایید.

زمان در کار اثاث کشی و جابجایی بار برای تان مهم است ! از بابت اثاثیه خود نگران هستید!

پس به بسته بندی اثاثیه منزلتان حساسیت بیشتری به خرج دهید و برای آن وقت کافی بگذارید.